Wellness

Wellness v penzióne Ajda

“Peniaze vydané na zdravie nie sú nikdy vyhodené.” J.Webster

Pre dokonalý oddych tela aj duše Vás pozývame do nášho wellness centra, kde sa ponoríte do atmosféry sladkého ničnerobenia a vychutnáte si blahodárne účinky fínskej a infra sauny, jaccuzzi. Doprajte si chvíle oddychu po náročnom dni a vyberte si zo širokej ponuky masáži a relaxačných procedúr, ktoré sú Vám k dispozícii za každého počasia.

Masáže a Relax

Náš záujem o Vás týmto nekončí a k dispozícii máme pre Vás vo Wellness centre pripravenú i oddychovú zónu s lehátkami na zabezpečenie relaxácie a pitného režimu.

Výsledkom pôsobenia masáže je celková regenerácia organizmu. Pôsobí na jednotlivé časti tela a centrálny nervový systém podnety vyhodnocuje a reaguje na ne. Ponúkame Vám blahodárny účinok masáže od kvalifikovanej masérky.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny v našom Wellness centre od 1. Januára 2014

Pondelok - Piatok 17:00 do 22:00 hod. Sobota - Nedeľa 17:00 do 22:00 hod.

Objednávky prijímame na telefónnych číslach: +421 903 504 233.

Fínska sauna

Saunovanie uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť telo a dušu do harmonického a rovnovážneho stavu. Sauna je vraj prameňom mladosti, pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť.

Infra sauna

Na používaní infrasauny je úžasné, že prirodzeným spôsobom posilňuje uzdravovacie schopnosti nášho tela. To môže mať hneď niekoľko priaznivých účinkov, ako je uvoľnenie napätia a uvoľnenie stuhnutých svalov a kĺbov. Už len fakt, že táto terapia zlepšuje celkový zdravotný stav spôsobuje, že trpíme menej bolesťami a umožňujeme tak nášmu telu zotavovať sa a posilňovať imunitný systém.

Jacuzzi

Vírivka Vám poskytne nielen zábavu, ale dopraje Vám aj pokoj a relaxáciu, a to v ktoromkoľvek ročnom období. Voda je skvelým rehabilitačným prostriedkom. Je preto vhodné po pobyte vo vírivke oddychovať, alebo si dať niečo ľahké na jedenie a pod.

Teplota vody 36 oC stupňov.